fbpx

Karaburun Temizlik Şirketi

Karaburun Temizlik Şirketi

Karaburun temizlik şirketi olarak uzun yıllardan itibaren İzmir’ in hemen her yerinde temizlik hizmeti ile ev ofis iş yeri villa temizliği imkanlarından sizi yararlandırıyoruz. Dürüst, güvenilir ve profesyonel ekibimizle birlikte müşteri odaklı temizlik sunar, temizlik konusunda son teknoloji ürünler kullanarak sizlerin sağlığı ve mutluluğu için çalışırız.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunarak yeni olanaklar geliştirir ve sizlere iyi bir hizmet vermeye çalışmaktayız.  Karaburun temizlik yapan firmalar içinde, öncü ve lider firmalar arasına girmektedir. Haftanın her günü temizlik firmamızla iletişime geçerek temizlik yaptırmanız mümkündür.

Karaburun Temizlik Hizmetleri

temizlik sirketi 6 1
temizliksirketi

Karaburun temizlik firması; ofis, ev, dış cephe, okul, fabrika, zemin temizliği gibi temizlik işlemleri yapmaktadır. Bunların yanı sıra,  koltuk temizleme, halı yıkama, haşere ilaçlama gibi imkânlar da sunar. Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz tür temizliği yaptırabilirsiniz.

Temizliğe dâhil olan bazı kısımlar;

 • Tüm kapılar silinir,
 • Tavan ve duvarlarda örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağlar temizlenir,
 • Fayans ve kapıların dezenfektesi ve temizliği sağlanır,
 • Duvar ve tavan temizliği yapılır.

170 derece buhar sistemine sahip makinelerimizde mikropları yok ederek sizlere temiz bir alan sunulur. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için Karaburun temizlik şirketi ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Karaburun Temizlik Firmları

temizlik sirketi 10 2
temizliksirketi

Evlerde sıkça kullanılan eşyalardan biri koltuklardır. Koltukların temizlenmesi işlemi zor ve zahmetli bir iştir. Karaburun temizlikçi firmamızı tercih ederek profesyonel destek alabilirsiniz. Hızlı ve yorulmadan koltuklarınızı temizletebilirsiniz.

Koltuklarınıza zarar vermeden özenle uzman ekipler tarafından özenle temizlenir.  Karaburun temizlik şirketi koltuklarınızın kumaşlarına ve renklerine göre bir yıkama uygular. Leke çıkaran antibakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak koltuklarınızda oluşan lekeler çıkarılır. 1 koltuk takımı 1-2 saat gibi bir sürede temizlenmektedir. Koltuğunuzun büyüklüğüne ve sayısına göre bu işlemin süresi değişim gösterebilir. Kuruma süreleri mevsimlere göre farklılık gösterebilir. Koltuklarınızın kuruması yaz aylarında 3-4 saat, kış aylarında 6-7 saat sürebilir.

Koltuk yıkama ve temizlik işlemlerinden sonra koltuklarınızın ıslaklık ve nem oranını çekme derecesi yüksek vakumlu makinelerimiz ile %80 ıslaklık alınır ve geriye kalan nem ise havalandırılır. Koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanıma hazır hale gelmiş olur. Karaburun temizlik şirketi belirtmiş olduğunuz, istediğiniz gün ve saatlerde adrese gelerek koltuk yıkama hizmetini gerçekleştirir.

Koltuk yıkama aşamaları şunlardır:

 1. Şampuanlama

Koltuklarınızın her yeri ıslatılır.

 1. Fırçalama ve lekeye işlem

Buharlı ve fırçalama makinesi ile koltuğunuz temizlenmeye başlanır.

 1. Vakumlama

Yüksek vakum gücüne sahip makineler ile kirler çekilmeye başlanır.

 1. Durulama

Durulama işlemi ile temizlik aşaması sona erer.

 1. Son kontrol

Çıkmayan lekeler kontrol edilir ve tekrar işlem uygulanması gereken yerlere işlem uygulanır.

Temizlikçi Numarası Karaburun

temizlik sirketi 12 3
temizliksirketi

Halılar yapısı gereği, kullanılmaya başladıktan bir süre sonra kirlenmeye başlamaktadır. Temizliği yapılmadığı sürece de mikroplar oluşmaya başlar. Bu durum giderek sağlığınızı da olumsuz olarak etkiler. Bu yüzden halıların belli aralıklarla yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Karaburun temizlik yapan firmalar içinde halı yıkama konusunda uzman hizmetler vermekteyiz. Halılarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz.

Karaburun temizlik şirketi beklentilerinizi en iyi karşılayacak şekilde temizlik yapar. Halınızın cinsi dikkate alınarak yıkama planı yapılmaktadır ve ona göre malzemeler kullanılmaktadır.  Çünkü her halının yapısı, cinsi ve özelliği farklıdır. Tüm halılar aynı yıkanma biçimiyle yıkanmamaktadır. Halınızın boyutuna göre fiyat değişimi olabilir.

Halı yıkama işlemleri şunlardır:

 1. Toz alma
 2. Yıkama
 3. Durulama
 4. Sıkma
 5. Kurutma
 6. Hav alma ve son kontrol
 7. Paketleme

Bu işlemler sırayla uygulanarak halınız hazır hale getirilir ve adresinize teslim edilir. Detaylı bilgi için Karaburun temizlikçi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tıkla Ara